Вибрациска брусилка Mouse 55W прибор 15 пар

 • Брза Испорака

  Добијте ги производите за рекордно време
 • Едноставен Поврат

  Политика на поврат, за безбедно пазарување
 • Секогаш Автентични и Оригинални

  Нудиме само производи со 100% проверено потекло
 • Безбедно Пазарување

  Вашите податоци се безбедни во секој момент
 • ДДВ

  "Изразената цена е со вклучен 18% ддв"

1,749 ден 2,699 ден

Има Залиха

Карактеристики

Влезна моќност55W
Број на вртежи11000rpm
Димензии на плочата110mm
Димензии на хартијата110mm
Ексцентар0.75mm
ТежинаKg
Должинаmm
Висинаmm
SKU: BEW230BC-QS Категории: , БРЕНД:

Опис

Со нејзината компактна големина и триаголна основа за стругање, оваа ексцентрична MOUSE брусилка е идеална за тешко достапни места и ќошеви и рабови. Може да се користи за отстранување на боја, за стругање на корозија, за различни дрвени површини но и за полирање на метал. Лесно променливи хартии за стругање со Velcro системот за затегање. Гумиран и мек ракофат за удобно ракување. Доаѓа со торбичка за складирање и 15 парчиња прибор и додатоци.0