Вибрац. брусилка со 10 хартии 310W 115x230mm куфер

 • Брза Испорака

  Добијте ги производите за рекордно време
 • Едноставен Поврат

  Политика на поврат, за безбедно пазарување
 • Секогаш Автентични и Оригинални

  Нудиме само производи со 100% проверено потекло
 • Безбедно Пазарување

  Вашите податоци се безбедни во секој момент
 • ДДВ

  "Изразената цена е со вклучен 18% ддв"

4,799 ден 5,499 ден

Има Залиха

Карактеристики

Влезна моќност 310 W
Број на вртежи 6000-11000 rpm
Димензии на плочата 115-230 mm
Димензии на хартијата 115-230 mm
Ексцентар 1 mm
Тежина Kg
Должина mm
Висина mm
SKU: KA274EKA-QS Категорија: БРЕНД: