Гарнитура битови со магнетен држач 20 парчиња

 • Брза Испорака

  Добијте ги производите за рекордно време
 • Едноставен Поврат

  Политика на поврат, за безбедно пазарување
 • Секогаш Автентични и Оригинални

  Нудиме само производи со 100% проверено потекло
 • Безбедно Пазарување

  Вашите податоци се безбедни во секој момент
 • ДДВ

  "Изразената цена е со вклучен 18% ддв"

339 ден

Има Залиха

SKU: A7074-XJ Категории: , БРЕНД:

Опис

Сетот од 21 парчиња ги содржи следниве елементи:
Бит одвртувачи 25mm 2x Ph1, 2x Ph2, 2x Ph3, Pz1, Pz2, Pz3
Бит одвртувачи 2x SL4, 3x SL6, 2x SL7.2, T10, T15, T20, T25
1 X Магнетен држач на извлекување