Генератор за струја 2200W монофазен

 • Брза Испорака

  Добијте ги производите за рекордно време
 • Едноставен Поврат

  Политика на поврат, за безбедно пазарување
 • Секогаш Автентични и Оригинални

  Нудиме само производи со 100% проверено потекло
 • Безбедно Пазарување

  Вашите податоци се безбедни во секој момент
 • ДДВ

  "Изразената цена е со вклучен 18% ддв"

21,999 ден 29,999 ден

Нема Залиха

Карактеристики

Излезна моќност kVA
Моќност на мотор kW
Капацитет на масло L
Стартување на моторот
Капацитет на гориво L
Ниво на бучавост db(A)
Тежина Kg
Должина mm
Висина mm
SKU: BD2200 Категорија: БРЕНД: