Глодалка-фреза во куфер 1200W 6, 6.35, 8mm прибор

 • Брза Испорака

  Добијте ги производите за рекордно време
 • Едноставен Поврат

  Политика на поврат, за безбедно пазарување
 • Секогаш Автентични и Оригинални

  Нудиме само производи со 100% проверено потекло
 • Безбедно Пазарување

  Вашите податоци се безбедни во секој момент
 • ДДВ

  "Изразената цена е со вклучен 18% ддв"

8,499 ден 9,999 ден

Нема Залиха

Карактеристики

Влезна моќност 1200 W
Број на вртежи 8000-28000 rpm
Вертикално движење 55 mm
Прифат на главата 6/6.35/8 mm
Максимален дијаметар на глодање 30 mm
Тежина 3.37 Kg
Должина mm
Висина mm

 

SKU: KW1200EKA-QS Категорија: БРЕНД: