Глодалка-фреза 1100W 6-8mm 8000-24.000rpm

 • Брза Испорака

  Добијте ги производите за рекордно време
 • Едноставен Поврат

  Политика на поврат, за безбедно пазарување
 • Секогаш Автентични и Оригинални

  Нудиме само производи со 100% проверено потекло
 • Безбедно Пазарување

  Вашите податоци се безбедни во секој момент
 • ДДВ

  "Изразената цена е со вклучен 18% ддв"

33,999 ден

Нема Залиха

Карактеристики

Влезна моќност 1100 W
Број на вртежи 8000-24000 rpm
Вертикално движење 55 mm
Прифат на главата 6-8 mm
Максимален дијаметар на глодање 36 mm
Тежина 3.1 Kg
Должина 165 mm
Висина 325 mm
SKU: DW621K-QS Категорија: БРЕНД: