Глодалка-фреза 1400W 12mm 8000-20.000rpm

 • Брза Испорака

  Добијте ги производите за рекордно време
 • Едноставен Поврат

  Политика на поврат, за безбедно пазарување
 • Секогаш Автентични и Оригинални

  Нудиме само производи со 100% проверено потекло
 • Безбедно Пазарување

  Вашите податоци се безбедни во секој момент
 • ДДВ

  "Изразената цена е со вклучен 18% ддв"

40,999 ден

Нема Залиха

Карактеристики

Влезна моќност1400W
Број на вртежи8000/24000rpm
Вертикално движење55mm
Прифат на главата12mm
Максимален дијаметар на глодање36mm
Тежина3.1Kg
Должинаmm
Висинаmm
SKU: DW622K-QS Категорија: БРЕНД: