Глодалка-фреза 2000W 12 мм 8000-2000rpm во куфер

 • Брза Испорака

  Добијте ги производите за рекордно време
 • Едноставен Поврат

  Политика на поврат, за безбедно пазарување
 • Секогаш Автентични и Оригинални

  Нудиме само производи со 100% проверено потекло
 • Безбедно Пазарување

  Вашите податоци се безбедни во секој момент
 • ДДВ

  "Изразената цена е со вклучен 18% ддв"

39,999 ден

Има Залиха

Карактеристики

Влезна моќност 2000 W
Број на вртежи 8000-20000 rpm
Вертикално движење 80 mm
Прифат на главата 6-12 mm
Максимален дијаметар на глодање 50 mm
Тежина 5.2 Kg
Должина 290 mm
Висина 295 mm
SKU: DW625EKT-QS Категорија: БРЕНД: