Аку.вибр.дупчалка/одвртувач 18V 2Ah

 • Брза Испорака

  Добијте ги производите за рекордно време
 • Едноставен Поврат

  Политика на поврат, за безбедно пазарување
 • Секогаш Автентични и Оригинални

  Нудиме само производи со 100% проверено потекло
 • Безбедно Пазарување

  Вашите податоци се безбедни во секој момент

15,499.00 ден 21,799.00 ден

Има Залиха

Спореди

Карактеристики

Напон18V
Капацитет на батерија2.0Ah
Механички брзини
Максимален вртежен момент65Nm
Број на вртежи0-500/1750rpm
Број на удариbpm
Макс. дупчење во бетон13mm
Макс. дупчење во дрво30mm
Макс. дупчење во метал13mm
Капацитет на стезна глава1,5-13mm
Тежина1,52Kg
Тежина со батеријаKg
Должина204mm
Висина198mm
Ширина67mm
SKU: DCD778D2T-QW Категорија: БРЕНД: