Аку. ударен одвртувач 18V 1/2 без опрема

 • Брза Испорака

  Добијте ги производите за рекордно време
 • Едноставен Поврат

  Политика на поврат, за безбедно пазарување
 • Секогаш Автентични и Оригинални

  Нудиме само производи со 100% проверено потекло
 • Безбедно Пазарување

  Вашите податоци се безбедни во секој момент

21,999.00 ден 25,899.00 ден

Има Залиха

Карактеристики

Напон18V
Капацитет на батеријаAh
Механички брзини
Максимален вртежен момент950Nm
Број на вртежиrpm
Број на удари2400bpm
Прифат на алат1/2
Максимална големина на штраф20
ТежинаKg
Тежина со батеријаKg
Должина224mm
Висина225mm
Ширинаmm
SKU: DCF899NT-XJ Категорија: БРЕНД: