ДЕВ Аку. ударен одвртувач 18V TSTAK без опрема

 • Брза Испорака

  Добијте ги производите за рекордно време
 • Едноставен Поврат

  Политика на поврат, за безбедно пазарување
 • Секогаш Автентични и Оригинални

  Нудиме само производи со 100% проверено потекло
 • Безбедно Пазарување

  Вашите податоци се безбедни во секој момент
 • ДДВ

  "Изразената цена е со вклучен 18% ддв"

9,999 ден 13,999 ден

Карактеристики

Напон18V
Капацитет на батерија/Ah
Механички брзини/
Максимален вртежен момент190Nm
Број на вртежи2800rpm
Број на удари3200bpm
Прифат на алат1/4″
Максимална големина на штраф
Тежина0.96Kg
Тежина со батеријаKg
Должина131mm
Висина225mm
Ширинаmm
SKU: DCF809NT-QW Категорија: БРЕНД:

Може да ве интересира…