Брз Полнач на батерии со 4 порти 12V-54V Li-on

 • Брза Испорака

  Добијте ги производите за рекордно време
 • Едноставен Поврат

  Политика на поврат, за безбедно пазарување
 • Секогаш Автентични и Оригинални

  Нудиме само производи со 100% проверено потекло
 • Безбедно Пазарување

  Вашите податоци се безбедни во секој момент

19,999.00 ден 24,599.00 ден

Има Залиха

SKU: DCB104-QW Категорија: БРЕНД:

Опис

Полначот е со четири брзи порти за полнење на 12v 18v FLEXVOLT®18V/54V батерии во исто време.Овој брз полнач  полни 18v 4Аh батерија за 40 минути, 18V 5Ah за 60 минути.Исто така е дизајниран да одговара со Tool Connect™ Tag и ToughSystem™ системите на закачување.