Дијамантски диск 125х22.2 за цигла и бетон

 • Брза Испорака

  Добијте ги производите за рекордно време
 • Едноставен Поврат

  Политика на поврат, за безбедно пазарување
 • Секогаш Автентични и Оригинални

  Нудиме само производи со 100% проверено потекло
 • Безбедно Пазарување

  Вашите податоци се безбедни во секој момент

499.00 ден

Има Залиха

Спореди
SKU: STA38107-XJ Категорија: БРЕНД: