Дувач/вшмукувач за лисја 1850W 190Km/h

 • Брза Испорака

  Добијте ги производите за рекордно време
 • Едноставен Поврат

  Политика на поврат, за безбедно пазарување
 • Секогаш Автентични и Оригинални

  Нудиме само производи со 100% проверено потекло
 • Безбедно Пазарување

  Вашите податоци се безбедни во секој момент
 • ДДВ

  "Изразената цена е со вклучен 18% ддв"

3,799.00 ден 5,199.00 ден

Има Залиха

Спореди

Карактеристики

Влезна моќност1850W
Брзина на дување225km/h
Моќ на вшмукувањеm3
Сооднос при дробење
Капацитет на садот за лисјаL
Тежина2.49Kg
Должинаmm
Висинаmm
SKU: BEBL185-QS Категорија: БРЕНД: