Дувач/вшмукувач за лисја 2500W 40L 310Km/h

 • Брза Испорака

  Добијте ги производите за рекордно време
 • Едноставен Поврат

  Политика на поврат, за безбедно пазарување
 • Секогаш Автентични и Оригинални

  Нудиме само производи со 100% проверено потекло
 • Безбедно Пазарување

  Вашите податоци се безбедни во секој момент
 • ДДВ

  "Изразената цена е со вклучен 18% ддв"

5,599 ден

Нема Залиха

Карактеристики

Влезна моќностW
Брзина на дувањеkm/h
Моќ на вшмукувањеm3
Сооднос при дробење
Капацитет на садот за лисјаL
ТежинаKg
Должинаmm
Висинаmm
SKU: GW2500-QS Категорија: БРЕНД: