Дувач/вшмукувач за лисја 2600W 40L 315Km/h

 • Брза Испорака

  Добијте ги производите за рекордно време
 • Едноставен Поврат

  Политика на поврат, за безбедно пазарување
 • Секогаш Автентични и Оригинални

  Нудиме само производи со 100% проверено потекло
 • Безбедно Пазарување

  Вашите податоци се безбедни во секој момент
 • ДДВ

  "Изразената цена е со вклучен 18% ддв"

5,999 ден 7,999 ден

Има Залиха

Карактеристики

Влезна моќност 2600 W
Брзина на дување 315 km/h
Моќ на вшмукување 11.7 m3
Сооднос при дробење
Капацитет на садот за лисја 40 L
Тежина Kg
Должина mm
Висина mm
SKU: BEBLV260-QS Категорија: БРЕНД:

Може да ве интересира…