Дувач/вшмукувач за лисја 2900W 55L 390Km/h

 • Брза Испорака

  Добијте ги производите за рекордно време
 • Едноставен Поврат

  Политика на поврат, за безбедно пазарување
 • Секогаш Автентични и Оригинални

  Нудиме само производи со 100% проверено потекло
 • Безбедно Пазарување

  Вашите податоци се безбедни во секој момент
 • ДДВ

  "Изразената цена е со вклучен 18% ддв"

9,799 ден

Нема Залиха

Карактеристики

Влезна моќностW
Брзина на дувањеkm/h
Моќ на вшмукувањеm3
Сооднос при дробење
Капацитет на садот за лисјаL
ТежинаKg
Должинаmm
Висинаmm
SKU: BEBLV290-QS Категорија: БРЕНД:

Опис

3 во 1 електрична дувалка, смукалка и дробилка на лисјата и отпадоците во градината. Со моќниот 2.900W мотор, сите листови и отпадоци лесно и ефикасно ќе ги отстраните од вашите тревници и дворови. Интегрираната дробилка ги сече и дроби листовите во 16:1 сооднос пред да ги собере во големата 55L торба-ранец. Комплетно решение за вашиот двор и градина.