Дувач/вшмукувач за лисја 3000W 72L 404Km/h

 • Брза Испорака

  Добијте ги производите за рекордно време
 • Едноставен Поврат

  Политика на поврат, за безбедно пазарување
 • Секогаш Автентични и Оригинални

  Нудиме само производи со 100% проверено потекло
 • Безбедно Пазарување

  Вашите податоци се безбедни во секој момент
 • ДДВ

  "Изразената цена е со вклучен 18% ддв"

7,999 ден 10,199 ден

Има Залиха

Карактеристики

Влезна моќност W
Брзина на дување km/h
Моќ на вшмукување m3
Сооднос при дробење
Капацитет на садот за лисја L
Тежина Kg
Должина mm
Висина mm
SKU: BEBLV300-QS Категорија: БРЕНД: