Дупчалка аголна 350W 10mm

 • Брза Испорака

  Добијте ги производите за рекордно време
 • Едноставен Поврат

  Политика на поврат, за безбедно пазарување
 • Секогаш Автентични и Оригинални

  Нудиме само производи со 100% проверено потекло
 • Безбедно Пазарување

  Вашите податоци се безбедни во секој момент
 • ДДВ

  "Изразената цена е со вклучен 18% ддв"

24,099 ден

Нема Залиха

Карактеристики

Влезна моќност 350 W
Механички брзини 1
Максимален вртежен момент 9.2 Nm
Број на вртежи 0-1200 rpm
Удари во минута bpm
Макс. дупчење во дрво 20 mm
Макс. дупчење во метал 10 mm
Макс. дупчење во бетон mm
Капацитет на стезна глава 10 mm
Тежина 1.7 Kg
Должина 262 mm
Висина 50 mm
SKU: D21160-QS Категорија: БРЕНД: