Дупчалка вибрациска 1100W 13mm брзостезна

 • Брза Испорака

  Добијте ги производите за рекордно време
 • Едноставен Поврат

  Политика на поврат, за безбедно пазарување
 • Секогаш Автентични и Оригинални

  Нудиме само производи со 100% проверено потекло
 • Безбедно Пазарување

  Вашите податоци се безбедни во секој момент
 • ДДВ

  "Изразената цена е со вклучен 18% ддв"

17,999 ден 24,999 ден

Нема Залиха

Карактеристики

Влезна моќност1100W
Механички брзини2
Максимален вртежен момент40/20Nm
Број на вртежи
0-1250 / 0-3500
rpm
Удари во минута56,000bpm
Макс. дупчење во дрво40mm
Макс. дупчење во метал13mm
Макс. дупчење во бетон22mm
Капацитет на стезна глава1.5-13mm
Тежина2.8Kg
Должина370mm
Висина210mm
SKU: DWD524KS-QS Категории: , БРЕНД: