Дупчалка вибрациска 500W 13mm куфер

 • Брза Испорака

  Добијте ги производите за рекордно време
 • Едноставен Поврат

  Политика на поврат, за безбедно пазарување
 • Секогаш Автентични и Оригинални

  Нудиме само производи со 100% проверено потекло
 • Безбедно Пазарување

  Вашите податоци се безбедни во секој момент
 • ДДВ

  "Изразената цена е со вклучен 18% ддв"

3,499 ден 3,999 ден

Има Залиха

Карактеристики

Влезна моќност 500 W
Механички брзини 1
Максимален вртежен момент Nm
Број на вртежи 0-2900 rpm
Удари во минута 49300 bpm
Макс. дупчење во дрво 20 mm
Макс. дупчење во метал 13 mm
Макс. дупчење во бетон 13 mm
Капацитет на стезна глава 13 mm
Тежина 1.84 Kg
Должина 280 mm
Висина 270 mm
SKU: BEH200K-QS Категории: , БРЕНД: