Дупчалка вибрациска 500W 13mm

 • Брза Испорака

  Добијте ги производите за рекордно време
 • Едноставен Поврат

  Политика на поврат, за безбедно пазарување
 • Секогаш Автентични и Оригинални

  Нудиме само производи со 100% проверено потекло
 • Безбедно Пазарување

  Вашите податоци се безбедни во секој момент
 • ДДВ

  "Изразената цена е со вклучен 18% ддв"

2,699 ден 3,099 ден

Нема Залиха

Карактеристики

Влезна моќност500W
Механички брзини1
Максимален вртежен моментNm
Број на вртежи0-2800rpm
Удари во минутаbpm
Макс. дупчење во дрво20mm
Макс. дупчење во метал10mm
Макс. дупчење во бетон10mm
Капацитет на стезна глава13mm
Тежина1.4Kg
Должинаmm
Висинаmm

 

SKU: KR504RE-XK Категорија: БРЕНД: