Дупчалка вибрациска 600W 13mm

 • Брза Испорака

  Добијте ги производите за рекордно време
 • Едноставен Поврат

  Политика на поврат, за безбедно пазарување
 • Секогаш Автентични и Оригинални

  Нудиме само производи со 100% проверено потекло
 • Безбедно Пазарување

  Вашите податоци се безбедни во секој момент
 • ДДВ

  "Изразената цена е со вклучен 18% ддв"

4,199 ден

Нема Залиха

Карактеристики

Влезна моќност 600 W
Механички брзини 1
Максимален вртежен момент Nm
Број на вртежи 0-2800 rpm
Удари во минута bpm
Макс. дупчење во дрво 20 mm
Макс. дупчење во метал 13 mm
Макс. дупчење во бетон 13 mm
Капацитет на стезна глава 13 mm
Тежина 2 Kg
Должина mm
Висина mm
SKU: KR604CRES-QS Категорија: БРЕНД: