Дупчалка вибрациска 710W 13mm

 • Брза Испорака

  Добијте ги производите за рекордно време
 • Едноставен Поврат

  Политика на поврат, за безбедно пазарување
 • Секогаш Автентични и Оригинални

  Нудиме само производи со 100% проверено потекло
 • Безбедно Пазарување

  Вашите податоци се безбедни во секој момент
 • ДДВ

  "Изразената цена е со вклучен 18% ддв"

4,499 ден

Нема Залиха

Карактеристики

Влезна моќност710W
Механички брзини1
Максимален вртежен моментNm
Број на вртежи0-2800rpm
Удари во минута47600bpm
Макс. дупчење во дрво25mm
Макс. дупчење во метал13mm
Макс. дупчење во бетон13mm
Капацитет на стезна глава13mm
ТежинаKg
Должинаmm
Висинаmm
SKU: BEH710-QS Категорија: БРЕНД: