Дупчалка вибрациска 710W 32 пар прибор торба

 • Брза Испорака

  Добијте ги производите за рекордно време
 • Едноставен Поврат

  Политика на поврат, за безбедно пазарување
 • Секогаш Автентични и Оригинални

  Нудиме само производи со 100% проверено потекло
 • Безбедно Пазарување

  Вашите податоци се безбедни во секој момент
 • ДДВ

  "Изразената цена е со вклучен 18% ддв"

5,999 ден

Има Залиха

Карактеристики

Влезна моќност 710 W
Механички брзини 1
Максимален вртежен момент Nm
Број на вртежи 0-2800 rpm
Удари во минута 47600 bpm
Макс. дупчење во дрво 25 mm
Макс. дупчење во метал 13 mm
Макс. дупчење во бетон 13 mm
Капацитет на стезна глава 13 mm
Тежина 2 Kg
Должина 265 mm
Висина 240 mm
SKU: BEH710SA32-QS Категории: , БРЕНД: