Дупчалка вибрациска 710W 80пар прибор + куфер

 • Брза Испорака

  Добијте ги производите за рекордно време
 • Едноставен Поврат

  Политика на поврат, за безбедно пазарување
 • Секогаш Автентични и Оригинални

  Нудиме само производи со 100% проверено потекло
 • Безбедно Пазарување

  Вашите податоци се безбедни во секој момент
 • ДДВ

  "Изразената цена е со вклучен 18% ддв"

5,499 ден 7,099 ден

Има Залиха

Карактеристики

Влезна моќност 710 W
Механички брзини 1
Максимален вртежен момент Nm
Број на вртежи 0-2800 rpm
Удари во минута 47600 bpm
Макс. дупчење во дрво 25 mm
Макс. дупчење во метал 13 mm
Макс. дупчење во бетон 13 mm
Капацитет на стезна глава 13 mm
Тежина Kg
Должина mm
Висина mm

 

SKU: BEH710KA80-QS Категории: , БРЕНД:

Опис

710W вибрациската дупчалка го има совршениот баланс помеѓу перформансите и практичноста во користењето. Вибрациите со 47.600 удари во минута го олеснуваат дупчењето во цигла и бетон. Со променливата брзина од 0-2.800 вртежи имате комплетна конторола врз работењето. Овој модел доаѓа со пластичен куфер за складирање и транспорт, 80 парчиња прибор, странична рачка и граничник за длабочината на дупчењето.