Дупчалка вибрациска 770W 13mm двобрзинска

 • Брза Испорака

  Добијте ги производите за рекордно време
 • Едноставен Поврат

  Политика на поврат, за безбедно пазарување
 • Секогаш Автентични и Оригинални

  Нудиме само производи со 100% проверено потекло
 • Безбедно Пазарување

  Вашите податоци се безбедни во секој момент
 • ДДВ

  "Изразената цена е со вклучен 18% ддв"

24,399 ден

Нема Залиха

Карактеристики

Влезна моќност 770 W
Механички брзини 2
Максимален вртежен момент 40 Nm
Број на вртежи 0-1100/0-2700 rpm
Удари во минута 0-18700/0-45900 bpm
Макс. дупчење во дрво 35 mm
Макс. дупчење во метал 13 mm
Макс. дупчење во бетон 20 mm
Капацитет на стезна глава 13 mm
Тежина 2.3 Kg
Должина mm
Висина mm
SKU: D21805KS-QS Категорија: БРЕНД:

Опис

Вибрациска дупчалка со високи перформанси со две механички брзини, гумирана анти вибрациска рачка и професионален метален футер. Новиот мотор со повеќе намотки и специјалната поддршка со куќиштето, овозможуваат поголема моќ и подолг век на алатот. Доаѓа со брзостезна глава, странична рачка и куфер за складирање и транспорт.