Дупчалка вибрациска 850W 13mm куфер + прибор

 • Брза Испорака

  Добијте ги производите за рекордно време
 • Едноставен Поврат

  Политика на поврат, за безбедно пазарување
 • Секогаш Автентични и Оригинални

  Нудиме само производи со 100% проверено потекло
 • Безбедно Пазарување

  Вашите податоци се безбедни во секој момент

5,499.00 ден 7,099.00 ден

Има Залиха

Карактеристики

Влезна моќност850W
Механички брзини1
Максимален вртежен моментNm
Број на вртежи0-3100rpm
Удари во минута0-54400bpm
Макс. дупчење во дрво32mm
Макс. дупчење во метал13mm
Макс. дупчење во бетон16mm
Капацитет на стезна глава13mm
ТежинаKg
Должинаmm
Висинаmm

 

Опис

850W вибрациската дупчалка го има совршениот баланс помеѓу перформансите и практичноста во користењето. Вибрациите со 54.400 удари во минута го олеснуваат дупчењето во цигла и бетон. Со променливата брзина од 0-3.100 вртежи имате комплетна конторола врз работењето. Овој модел доаѓа со пластичен куфер за складирање и транспорт, 32 парчиња прибор, странична рачка и граничник за длабочината на дупчењето.