Дупчалка вибрациска 850W 13mm куфер

 • Брза Испорака

  Добијте ги производите за рекордно време
 • Едноставен Поврат

  Политика на поврат, за безбедно пазарување
 • Секогаш Автентични и Оригинални

  Нудиме само производи со 100% проверено потекло
 • Безбедно Пазарување

  Вашите податоци се безбедни во секој момент
 • ДДВ

  "Изразената цена е со вклучен 18% ддв"

7,999 ден 11,099 ден

Нема Залиха

Карактеристики

Влезна моќност850W
Механички брзини2
Максимален вртежен момент45Nm
Број на вртежи0-1100 / 3200rpm
Удари во минута0-54,400bpm
Макс. дупчење во дрво50mm
Макс. дупчење во метал13mm
Макс. дупчење во бетон18mm
Капацитет на стезна глава13mm
Тежина2.2Kg
Должина328mm
Висина255mm
SKU: FMEH850K-QS Категорија: БРЕНД: