Дупчалка вибрациска 950W 13mm брзостезна

 • Брза Испорака

  Добијте ги производите за рекордно време
 • Едноставен Поврат

  Политика на поврат, за безбедно пазарување
 • Секогаш Автентични и Оригинални

  Нудиме само производи со 100% проверено потекло
 • Безбедно Пазарување

  Вашите податоци се безбедни во секој момент
 • ДДВ

  "Изразената цена е со вклучен 18% ддв"

24,799 ден

Нема Залиха

Карактеристики

Влезна моќност950W
Механички брзини2
Максимален вртежен моментNm
Број на вртежи0-1250/0-3500rpm
Удари во минута0-56000bpm
Макс. дупчење во дрво40mm
Макс. дупчење во метал13mm
Макс. дупчење во бетон20mm
Капацитет на стезна глава13mm
Тежина2.8Kg
Должинаmm
Висинаmm
SKU: DWD522KS-QS Категорија: БРЕНД: