Дупчалка вибрац. 110W 13mm 2 брз.; куфер + прибор

 • Брза Испорака

  Добијте ги производите за рекордно време
 • Едноставен Поврат

  Политика на поврат, за безбедно пазарување
 • Секогаш Автентични и Оригинални

  Нудиме само производи со 100% проверено потекло
 • Безбедно Пазарување

  Вашите податоци се безбедни во секој момент
 • ДДВ

  "Изразената цена е со вклучен 18% ддв"

11,399 ден

Нема Залиха

Карактеристики

Влезна моќност 1100 W
Механички брзини 2
Максимален вртежен момент Nm
Број на вртежи 0-1100/0-3200 rpm
Удари во минута 0-18700/0-54400 bpm
Макс. дупчење во дрво 50 mm
Макс. дупчење во метал 16 mm
Макс. дупчење во бетон 18 mm
Капацитет на стезна глава 13 mm
Тежина 2.8 Kg
Должина mm
Висина mm

 

SKU: KR1102K10A-QS Категорија: БРЕНД: