Дупчалка двобрзинска 770W 13mm метална глава

 • Брза Испорака

  Добијте ги производите за рекордно време
 • Едноставен Поврат

  Политика на поврат, за безбедно пазарување
 • Секогаш Автентични и Оригинални

  Нудиме само производи со 100% проверено потекло
 • Безбедно Пазарување

  Вашите податоци се безбедни во секој момент
 • ДДВ

  "Изразената цена е со вклучен 18% ддв"

26,099 ден

Нема Залиха

Карактеристики

Влезна моќност770W
Механички брзини2
Максимален вртежен момент40/20Nm
Број на вртежи0-1100/0-2700rpm
Удари во минутаbpm
Макс. дупчење во дрво35mm
Макс. дупчење во метал13mm
Макс. дупчење во бетонmm
Капацитет на стезна глава13mm
Тежина2.2Kg
Должина352mm
Висина199mm
SKU: D21441-QS Категорија: БРЕНД: