Дупчалка-мешалка 710W 13mm

 • Брза Испорака

  Добијте ги производите за рекордно време
 • Едноставен Поврат

  Политика на поврат, за безбедно пазарување
 • Секогаш Автентични и Оригинални

  Нудиме само производи со 100% проверено потекло
 • Безбедно Пазарување

  Вашите податоци се безбедни во секој момент
 • ДДВ

  "Изразената цена е со вклучен 18% ддв"

18,899.00 ден

Нема Залиха

Спореди

Карактеристики

Влезна моќност710W
Механички брзини1
Максимален вртежен момент50Nm
Број на вртежи0-550rpm
Прифат на алат13mm
Тежина3.4Kg
Должина400mm
Висина215mm
SKU: D21520-QS Категорија: БРЕНД:

Опис

Професионална дупчалка/мешалка за дупчење на големи премери во тврди материјали и за мешање на различни течности и содржини. Има променлива брзина и вртење во две насоки што нуди контрола при работа со различни материјали. Целосно метално куќиште за преносните забчаници за поголема издржливост. Доаѓа со странична и задна рачка кои се местат во повеќе позиции и клуч за стезната глава.