Дупчалка стабилна дијамантска 2500W 300mm 3 брзини

 • Брза Испорака

  Добијте ги производите за рекордно време
 • Едноставен Поврат

  Политика на поврат, за безбедно пазарување
 • Секогаш Автентични и Оригинални

  Нудиме само производи со 100% проверено потекло
 • Безбедно Пазарување

  Вашите податоци се безбедни во секој момент
 • ДДВ

  "Изразената цена е со вклучен 18% ддв"

109,999 ден 139,999 ден

Нема Залиха

Карактеристики

Влезна моќност 2500 W
Механички брзини 3
Максимален вртежен момент 310 Nm
Број на вртежи 500/1200/2000 rpm
Удари во минута bpm
Макс. дупчење во дрво mm
Макс. дупчење во метал mm
Макс. дупчење во бетон mm
Капацитет на стезна глава mm
Тежина 11.2 Kg
Должина mm
Висина mm

 

SKU: D21585-QS Категории: , БРЕНД: