Дупчалка стабилна за суво 1910W 202mm двобрзинска

 • Брза Испорака

  Добијте ги производите за рекордно време
 • Едноставен Поврат

  Политика на поврат, за безбедно пазарување
 • Секогаш Автентични и Оригинални

  Нудиме само производи со 100% проверено потекло
 • Безбедно Пазарување

  Вашите податоци се безбедни во секој момент
 • ДДВ

  "Изразената цена е со вклучен 18% ддв"

74,999 ден 92,999 ден

Нема Залиха

Карактеристики

Влезна моќност 1910 W
Механички брзини 3
Максимален вртежен момент 78-81/30-35/14-17 Nm
Број на вртежи 0-1000/2400/4600 rpm
Удари во минута bpm
Макс. дупчење во дрво mm
Макс. дупчење во метал mm
Макс. дупчење во бетон 152 mm
Капацитет на стезна глава G 1/2″ / 1 1/4″ mm
Тежина 6.4 Kg
Должина mm
Висина mm
SKU: D21583K-QS Категории: , БРЕНД: