Дупчалка 600W 13mm брзостезна

 • Брза Испорака

  Добијте ги производите за рекордно време
 • Едноставен Поврат

  Политика на поврат, за безбедно пазарување
 • Секогаш Автентични и Оригинални

  Нудиме само производи со 100% проверено потекло
 • Безбедно Пазарување

  Вашите податоци се безбедни во секој момент
 • ДДВ

  "Изразената цена е со вклучен 18% ддв"

21,999 ден

Нема Залиха

Карактеристики

Влезна моќност 800 W
Механички брзини 1
Максимален вртежен момент 40 Nm
Број на вртежи 0-650 rpm
Удари во минута bpm
Макс. дупчење во дрво 38 mm
Макс. дупчење во метал 13 mm
Макс. дупчење во бетон mm
Капацитет на стезна глава 1.5-13 mm
Тежина 2.3 Kg
Должина 310 mm
Висина 215 mm
SKU: DWD221-QS Категорија: БРЕНД: