Дупчалка 701W 10mm брзостезна

 • Брза Испорака

  Добијте ги производите за рекордно време
 • Едноставен Поврат

  Политика на поврат, за безбедно пазарување
 • Секогаш Автентични и Оригинални

  Нудиме само производи со 100% проверено потекло
 • Безбедно Пазарување

  Вашите податоци се безбедни во секој момент
 • ДДВ

  "Изразената цена е со вклучен 18% ддв"

6,499 ден 7,999 ден

Има Залиха

Карактеристики

Влезна моќност701W
Механички брзини1
Максимален вртежен момент10.9Nm
Број на вртежи0-2500rpm
Удари во минутаbpm
Макс. дупчење во дрво25mm
Макс. дупчење во метал10mm
Макс. дупчење во бетонmm
Капацитет на стезна глава10mm
Тежина1.6Kg
Должина230mm
Висина190mm
SKU: DWD112S-QS Категории: , БРЕНД: