Електро-пневматски комби. чекан 710W 22mm

 • Брза Испорака

  Добијте ги производите за рекордно време
 • Едноставен Поврат

  Политика на поврат, за безбедно пазарување
 • Секогаш Автентични и Оригинални

  Нудиме само производи со 100% проверено потекло
 • Безбедно Пазарување

  Вашите податоци се безбедни во секој момент
 • ДДВ

  "Изразената цена е со вклучен 18% ддв"

17,299 ден

Нема Залиха

Карактеристики

Влезна моќност 710 W
Ударна енергија 2 Ј
Број на вртежи 0-1550 rpm
Удари во минута 0-5680 bpm
Макс. дупчење во бетон 22 mm
Макс. дупчење со круна mm
Прифат на стезна глава SDS+
Тежина 2.5 Kg
Должина 330 mm
Висина 210 mm
SKU: D25033K-QS Категорија: БРЕНД: