Електро-пневматски комби. чекан 800W 26mm

 • Брза Испорака

  Добијте ги производите за рекордно време
 • Едноставен Поврат

  Политика на поврат, за безбедно пазарување
 • Секогаш Автентични и Оригинални

  Нудиме само производи со 100% проверено потекло
 • Безбедно Пазарување

  Вашите податоци се безбедни во секој момент
 • ДДВ

  "Изразената цена е со вклучен 18% ддв"

19,999 ден 24,999 ден

Нема Залиха

Карактеристики

Влезна моќност 800 W
Ударна енергија 3.4 Ј
Број на вртежи rpm
Удари во минута 0-4300 bpm
Макс. дупчење во бетон 26 mm
Макс. дупчење со круна 65 mm
Прифат на стезна глава SDS+
Тежина 2.95 Kg
Должина mm
Висина mm
SKU: D25313K-QS Категорија: БРЕНД: