Електро-пневматски комби. чекан 900W 28mm AVC

 • Брза Испорака

  Добијте ги производите за рекордно време
 • Едноставен Поврат

  Политика на поврат, за безбедно пазарување
 • Секогаш Автентични и Оригинални

  Нудиме само производи со 100% проверено потекло
 • Безбедно Пазарување

  Вашите податоци се безбедни во секој момент
 • ДДВ

  "Изразената цена е со вклучен 18% ддв"

15,999 ден 24,099 ден

Нема Залиха

Карактеристики

Влезна моќност 900 W
Ударна енергија 3.0 Ј
Број на вртежи 0-1450 rpm
Удари во минута 0-5350 bpm
Макс. дупчење во бетон 28 mm
Макс. дупчење во дрво 30 mm
Прифат на стезна глава SDS+
Тежина 3,1 Kg
Должина 440 mm
Висина 175 mm
SKU: D25263K-QS Категорија: БРЕНД: