Електро-пневматски чекан 1010W 8.5J

 • Брза Испорака

  Добијте ги производите за рекордно време
 • Едноставен Поврат

  Политика на поврат, за безбедно пазарување
 • Секогаш Автентични и Оригинални

  Нудиме само производи со 100% проверено потекло
 • Безбедно Пазарување

  Вашите податоци се безбедни во секој момент
 • ДДВ

  "Изразената цена е со вклучен 18% ддв"

11,999 ден

Карактеристики

Влезна моќност 1010 W
Ударна енергија 8.5 Ј
Број на вртежи 0-600 rpm
Удари во минута 0-3900 bpm
Макс. дупчење во бетон mm
Макс. дупчење во метал mm
Прифат на стезна глава SDSMax
Тежина 6.2 Kg
Должина 510 mm
Висина 360 mm
SKU: SFMEH220K-QS Категорија: БРЕНД: