Електро-пневматски чекан 1250W 8J AVC

 • Брза Испорака

  Добијте ги производите за рекордно време
 • Едноставен Поврат

  Политика на поврат, за безбедно пазарување
 • Секогаш Автентични и Оригинални

  Нудиме само производи со 100% проверено потекло
 • Безбедно Пазарување

  Вашите податоци се безбедни во секој момент
 • ДДВ

  "Изразената цена е со вклучен 18% ддв"

53,999 ден

Нема Залиха

Карактеристики

Влезна моќност 1250 W
Ударна енергија 8 Ј
Број на вртежи rpm
Удари во минута 1430-2840 bpm
Макс. дупчење во бетон mm
Макс. дупчење со круна mm
Прифат на стезна глава SDS-Max
Тежина 6.1 Kg
Должина 477 mm
Висина 245 mm
SKU: D25831K-QS Категорија: БРЕНД: