Електро-пневматски чекан 1250W 3.5J адаптер+футер

 • Брза Испорака

  Добијте ги производите за рекордно време
 • Едноставен Поврат

  Политика на поврат, за безбедно пазарување
 • Секогаш Автентични и Оригинални

  Нудиме само производи со 100% проверено потекло
 • Безбедно Пазарување

  Вашите податоци се безбедни во секој момент
 • ДДВ

  "Изразената цена е со вклучен 18% ддв"

11,599 ден

Има Залиха

Карактеристики

Влезна моќност 1250 W
Ударна енергија 3.5 Ј
Број на вртежи 0-850 rpm
Удари во минута 0-4100 bpm
Макс. дупчење во бетон 32 mm
Макс. дупчење со круна mm
Прифат на стезна глава SDS+
Тежина 5.4 Kg
Должина mm
Висина mm
SKU: KD1250K-QS Категории: , БРЕНД: