Електро-пневматски чекан 1250W SDS+ во куфер

 • Брза Испорака

  Добијте ги производите за рекордно време
 • Едноставен Поврат

  Политика на поврат, за безбедно пазарување
 • Секогаш Автентични и Оригинални

  Нудиме само производи со 100% проверено потекло
 • Безбедно Пазарување

  Вашите податоци се безбедни во секој момент
 • ДДВ

  "Изразената цена е со вклучен 18% ддв"

9,999 ден

Има Залиха

Карактеристики

Влезна моќност 1250 W
Ударна енергија 3.7 Ј
Број на вртежи 0-900 rpm
Удари во минута 0-3900 bpm
Макс. дупчење во бетон 32 mm
Макс. дупчење во метал 13 mm
Прифат на стезна глава SDS+
Тежина 4.9 Kg
Должина mm
Висина mm
SKU: BEHS03K-QS Категорија: БРЕНД: