Електро-пневматски чекан 1550W 19J AVC

 • Брза Испорака

  Добијте ги производите за рекордно време
 • Едноставен Поврат

  Политика на поврат, за безбедно пазарување
 • Секогаш Автентични и Оригинални

  Нудиме само производи со 100% проверено потекло
 • Безбедно Пазарување

  Вашите податоци се безбедни во секој момент
 • ДДВ

  "Изразената цена е со вклучен 18% ддв"

98,999 ден

Нема Залиха

Карактеристики

Влезна моќност1550W
Ударна енергија19Ј
Број на вртежиrpm
Удари во минута1050-2100bpm
Макс. дупчење во бетонmm
Макс. дупчење со крунаmm
Прифат на стезна главаSDS-Max
Тежина10.5Kg
Должина690mm
Висина250mm
SKU: D25902K-QS Категорија: БРЕНД: