Електро-пневматски чекан 800W SDS+ во куфер

 • Брза Испорака

  Добијте ги производите за рекордно време
 • Едноставен Поврат

  Политика на поврат, за безбедно пазарување
 • Секогаш Автентични и Оригинални

  Нудиме само производи со 100% проверено потекло
 • Безбедно Пазарување

  Вашите податоци се безбедни во секој момент
 • ДДВ

  "Изразената цена е со вклучен 18% ддв"

7,499 ден

Карактеристики

Влезна моќност 800 W
Ударна енергија 2.2 Ј
Број на вртежи 0-1200 rpm
Удари во минута 0-5500 bpm
Макс. дупчење во бетон 22 mm
Макс. дупчење во метал 13 mm
Прифат на стезна глава SDS+
Тежина 3.2 Kg
Должина mm
Висина mm
SKU: BEHS02K-QS Категорија: БРЕНД: