Електро-пневматски чекан SDS Plus 750W 1.8J куфер

 • Брза Испорака

  Добијте ги производите за рекордно време
 • Едноставен Поврат

  Политика на поврат, за безбедно пазарување
 • Секогаш Автентични и Оригинални

  Нудиме само производи со 100% проверено потекло
 • Безбедно Пазарување

  Вашите податоци се безбедни во секој момент
 • ДДВ

  "Изразената цена е со вклучен 18% ддв"

14,799 ден

Нема Залиха

Карактеристики

Влезна моќност 750 W
Ударна енергија 1.8 Ј
Број на вртежи 0-1050 rpm
Удари во минута 0-52000 bpm
Макс. дупчење во бетон 26 mm
Макс. дупчење со круна mm
Прифат на стезна глава SDS+
Тежина 3.48 Kg
Должина 360 mm
Висина 200 mm
SKU: FME500K-QS Категорија: БРЕНД: