Електро-пневм. чекан SDS Plus 1250W 3.5J прибор

 • Брза Испорака

  Добијте ги производите за рекордно време
 • Едноставен Поврат

  Политика на поврат, за безбедно пазарување
 • Секогаш Автентични и Оригинални

  Нудиме само производи со 100% проверено потекло
 • Безбедно Пазарување

  Вашите податоци се безбедни во секој момент

11,499.00 ден 15,499.00 ден

Има Залиха

Карактеристики

Влезна моќност1250W
Ударна енергија3.5Ј
Број на вртежи0-850rpm
Удари во минута0-4100bpm
Макс. дупчење во бетон32mm
Макс. дупчење со крунаmm
Прифат на стезна главаSDS+
Тежина5.4Kg
Должинаmm
Висинаmm