Индустриски фен 1600W 130-560 степени

 • Брза Испорака

  Добијте ги производите за рекордно време
 • Едноставен Поврат

  Политика на поврат, за безбедно пазарување
 • Секогаш Автентични и Оригинални

  Нудиме само производи со 100% проверено потекло
 • Безбедно Пазарување

  Вашите податоци се безбедни во секој момент
 • ДДВ

  "Изразената цена е со вклучен 18% ддв"

2,899 ден

Карактеристики

Влезна моќност 1600 W
Работна температура 130-560
Проток на воздух 200-450 l/min
Тежина 0.75 Kg
SKU: KX1692-QS Категорија: БРЕНД: