Индустриски фен 1750W 460-600 степени

 • Брза Испорака

  Добијте ги производите за рекордно време
 • Едноставен Поврат

  Политика на поврат, за безбедно пазарување
 • Секогаш Автентични и Оригинални

  Нудиме само производи со 100% проверено потекло
 • Безбедно Пазарување

  Вашите податоци се безбедни во секој момент
 • ДДВ

  "Изразената цена е со вклучен 18% ддв"

1,999 ден

Карактеристики

Влезна моќност 1750 W
Работна температура 460-600
Проток на воздух 570/740 l/min
Тежина 0.6 Kg
SKU: KX1650-XK Категорија: БРЕНД: